وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا
مدیر سایت

مدیر سایت

در زمینه کدنویسی UI و تجربه کاربری فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن قالب هایی است که ساده تر توسط مدیران سایت بروز شوند
پنج شنبه, 19 شهریور 1394

یکی از ویژگی های کیت محتوای K2 فیلدهای سفارشی آن می باشد. شما می توانید فیلدهای مختلف تعریف کرده و هنگام ایجاد یک مقاله آن ها را پر کنید. با این روش محتوای شما مرتب تر در سایت قرار خواهد گرفت و بروزرسانی نیز آسان تر می باشد. در مقاله ای که مشاهده می کنید. 3 عدد فیلد از نوع تصویر تعریف کرده ایم و کدنویسی لازم نیز برای نمایش حالت اسلاید روی آن ها انجام شده است. بنابراین تصاویر بصورت بهینه تر نمایش داده می شود.

پنج شنبه, 19 شهریور 1394

یکی از ویژگی های کیت محتوای K2 امکان قرار دادن لینک یک رسانه خارجی از سایت هایی مانند یوتیوب یا soundcloud است. اگر از یک موزیک درین سایت خوشتان آمده است فقط کافیست لینک embed که در اختیارتان قرار می دهد را وارد بخش MEDIA در صفحه ایجاد مقاله کنید. بقیه کارها خودبه خود انجام می شود. نیاز به تکرار نیست که سایت soundcloud یک سرویس اشتراک موزیک فوق العاده است و استفاده از آن را توصیه می کنیم!

پنج شنبه, 19 شهریور 1394

اجازه ندهید شارژ باتری صفر شود. به جای اینکه صبر کنید باتری شما کاملاً دشارژ شود، کمی عجله کنید و زودتر آن را شارژ نمایید

پنج شنبه, 19 شهریور 1394

ویندوز هولوگرافیک ترکیبی از واقعیت دنیای ما و محاسبات کامپیوتری است که توسط مایکروسافت ایجاد شده و کمک میکند عناصر دنیای واقعی با دنیای مجازی در تعامل باشند ( بعنوان مثال هر دو با هم در یک محیط  قرار بگیرند) و این به کمک پنجره های مختلفی که تعبیه شده است ممکن می شود. کلیه نرم افزارهای معتبر و بین اللملی می توانند در این محیط اجرا شوند. همچنین توابع  کتابخانه ای ( که برای استفاده از هولوگرام ساز ویندوز لازم است)، در ویندوز 10 پشتیبانی می گردند.

پنج شنبه, 19 شهریور 1394

چرا بهتر است در این قالب، مقالات را در کیت K2 ایجاد کنیم و نه خود جوملا؟

اگرچه محدودیتی وجود ندارد اما بهتر است مقالات را در کیت وارد کنید. زیرا فروشگاه ساز J2store مقالات را به محصول تبدیل می کند. حال وقتی پلاگین جستجوی جوملا روشن باشد زمانی که یک محصول را جستجو می کنید 2 نتیجه برای یک عبارت نمایش داده می شود :

- صفحه یافت شده به عنوان محصول (بخاطر پلاگین جستجوی j2store)
- صفحه یافت شده به عنوان مقاله (بخاطر پلاگین جستجوی جوملا)

چهارشنبه, 18 شهریور 1394

"حقوق یک دلار در سال" به زمان جنگ جهانی اول و دوم بر می گردد که مدیرانی رده بالا در طول جنگ، دولت و بخش خصوصی آمریکا را یاری کرده اند. قانون آمریکا، دولت را از استخدام افرادی که داوطلبانه و بدون حقوق درخواست همکاری دارند، منع کرده است. لذا این دسته از افراد قراردادی با حقوق صوری (و حداقلی) می بستند تا از نظر قانونی کارمند دولت محسوب شده و دارای اختیارات حقوقی باشند. مثلا فرماندار ماساچوست (آلوین تی فولر) که خود فردی ثروتمند بود، در چندین پست دولتی به همین روش خدمت کرد.